Wednesday, March 17, 2010

Moriguchi - 11/02

Pole siia ammu midagi kirjutanud, sest mul on õppimisega ja koolitegevustega kiire olnud. Niisiis oli meil veebruaris koto ringiga esinemine, mis toimus Moriguchi kultuurikeskuse jaapani-stiilis ruumis. Moriguchi asub Hirakatast kuskil 20 minuti kaugusel, kultuurikeskus ise on peaaegu et kohe Moriguchi rongijaama kõrval.

Seekordne esinemine ei olnudki mõeldud kindla publiku jaoks, oli hoopis tegemist meie koto sensei ja tema õpilaste esinemisega. Mõned ta õpilased mängivad ka shamisen'i (kolmekeelne keelpill) ja seal oli ka üks kaheksa-aastane tüdruk, kes mängis koto't väga hästi. Publikuks olid põhiliselt sensei õpilaste sugulased ja sõbrad.

Siin on mõned videod koto, shamiseni ja shakuhachi mängimisest. Kõik pildid ja videod on mu toakaaslase poolt, kelle lahkel loal ma need siiagi üles panin.

"Kagaribi" (篝火) 09:05 - koto + shakuhachi (minu isiklik lemmiklugu; mängivad Mori-senpai ja Erimi-senpai)Shamisen ja shakuhachi 08:27 (loo nime ma kahjuks ei tea; mängivad Kikuhiroe-sensei ja tema abikaasa)"Rokudan no shirabe" (六段の調べ) 9:52 - koto (üks kuulsamaid koto lugusid, sensei lemmik; mängivad Mori-senpai ja Chi-senpai)"Hanagoromo" (花衣) 03:37 (esimene osa) - koto + shakuhachi (mängib Joel ja mina; ma ei tea, miks see video on kahes osas)(teine osa)Fotod:
Moriguchi esinemine

No comments:

Post a Comment